0 553 255 65 77  &  0 322 239 65 77       

PERDE YIKAMA

Yonca Adana Halı Yıkama Merkezi
Zebra ve Stor Perde Yıkama

Zebra perde yıkama diğer perde modellerine göre  daha zordur, Yonca Adana Halı Yıkama Merkezi olarak öncelikle deneyimli personeli ile yerinden nasıl sökülüp takıldığı önemlidir, en önemlisi yıkanırken yıpranmamalıdır bu konuda iyi araştırma yapmalı güvenli firma olarak Yonca Adana Halı Yıkama Merkezini seçmelisiniz.

Zebra perde yıkama konusunda Yonca Adana Halı Yıkama Merkezi olarak en iyi en doğru güvenilir hizmet bizdedir, sadece aramanız yeterlidir, perdeleriniz Yonca Adana Halı Yıkama Merkezi güvencesi altındadır zebra perdelerinizi aldığınız günkü temizliği parlaklığı canlılığı biz temizledikten sonra yeniden göreceksiniz.

Yonca Adana Halı Yıkama Merkezi ile çalıştığınızda sözümüzün arkasında olduğumuzu nasıl iş yaptığımızı sadece sözde değil gerçekten hakkıyla iş yaptığımızı göreceksiniz.

Yonca Adana Halı Yıkama Merkezi Zebra perde temizliği yapabilmek için zebra perdelerin yapısını iyi billen personel ile çalışmaktadır.

Zebra perdelerin büyük çoğunluğu keten ve polyester karışımı kumaşlardan yapılmaktadır. Bazı zebra perdeler ise pamuk ve keten karışımlı olabilir. Fakat zebra  perdelerin temizliği yapılırken dikkat ettiğimiz konu perdelerin kaplama yapılmış (arpe) yüzeyinin zarar görmeden temizlenmesidir. Perdenin dışına kaplanan bu malzeme kumaşın havayla irtibatını kestiği için dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Bu kaplama malzeme zebra perdelerde çift taraflı olarak uygulanmıştır.